MOI GOŚCIE.

piątek, 6 stycznia 2012

Zdjęcia, psiaki i telefon....

No  i ktoś by powiedział co ma jedno z drugim wspólnego...otóż ma, bo jak się wali....
Mój mały sony  ericsson ixperia po roku używania nawalił, tzn wejście do ładowania. Nie udało im się i już. Projektując ten telefon nie pomyśleli....tam są takie maluśkie ząbeczk, które po roku używania powyłamywały się...nie wiem jak ja to zrobiłam ...ale przecież nie specjalnie...no i teraz czekam...jeszcze tydzień na naprawę....
Pojechał aż do Częstochowy.
 Używam starego telefonu, którym też robię zdjęcia. I teraz postanowiłam poczynić jakieś porządki na nim właśnie. Zgrywam więc zdjęcia...niestety pojedynczo co mi trochę czasu zajmuje...Znalazłam  sporo różnych zdjęć sprzed kilku lat moich psiaków. Są urocze sami zobaczcie..a może tylko ja mam takie spojrzenie???powybieram co fajniejsze ale jest to trudne.Misia i Roki, czuli mama i synuś.

Roki  i jego ulubione zajęcie-oglądanie świata przez okno.

Na jakimś wyjździe oboje w swoich szelkach samochodowych.


Cały tył samochodu oczywiście dla psiarni. Tu wracaliśmy z jakiegoś wojażu i "dzeciaki' się pospałyMisia w skansenowej budzie. Skansen w Chorzowie.


Roki -podziwiający wystawę prac studentów ASP-Dyplomy. w Krokowie.Każdy miał swoją kosteczkę. Misia jak zwykle długo nosi  w pyszczku a Roki musi sobie jakoś radzić, ponieważ ma za krótkie łapeczki.


Nie ma to jak w swoim koszyczku...


Nowy Rok Misia spędziła jak co roku....w łazience....pomimo, że dałam jej jakiegoś uspokajacza.


Mogłabym tych zdjęć zamieszczać jeszcze i jeszcze ale to chyba całkiem wystarczy, żeby Wam pokazać moich pupilków.

3 komentarze:

pracownia-filcer pisze...

Rozkoszne te Twoje pieski:) A Roki ma bardzo wysmakowany gust artystyczny. Zazdroszczę mu tych wrażeń, pewnie śni mu się to po nocach, a może inspiruje go ta wystawa?

niebieskości pisze...

oj, chyba nie do końca podobała się Rokiemu wystawa :)

CELTIC i pasje pisze...

haha dziewczyny dzięki za komentarze ...powiem Rokiemu haha ....a tak powaznie. to fakt, obwąchał i odwrócił się a potem położył i był oglądany jako cd tej oto instalacji....